רעיונות לבר מצווה, רעיונות לבת מצווה

אחת מההתלבטויות העומדות בפני כל הורה העומד לפני אירוע בר מצווה או בת מצווה היא "מה התוכן שניתן לאירוע". רבים מאתנו לא מסתפקים בסגנון המקובל של אוכל, מוסיקה וריקודים, ורוצים לתת תכנים ערכיים נוספים לאירוע, שיתנו ביטוי למשמעות הסמלית של החגיגה במובן של התבגרות, אחריות וקבלת "עול מצוות".

אנו מחפשים את אותם התכנים שיש להם ערך מוסף חוויתי, ערכי ומרגש – הן לילד החוגג והן לאורחים ולמשפחה כולה.

באתר זה אנו רוצים לתרום מניסיוננו ומניסיונם של אחרים ולהציע מגוון של רעיונות לעריכת טקס בר מצווה או בת מצווה בסגנון שונה. הכוונה היא להציע רעיונות מעשיים לחגיגה שיהיו חווייתיים לילד ולמשפחה ושיתנו ביטוי לערכים כמו המורשת המשפחתית, שרשרת הדורות, התבגרות וקבלת עול מצוות וזאת במובן הרחב של המילה – הן בהיבט האוניברסאלי והן בהיבט היהודי והחברתי.

רעיונות לבר מצווה / לבת מצווה

כל מי מכם ילדים והורים שחווה אישית אירוע בר מצווה או בת מצווה שהיו בהם אלמנטים מקוריים וערכיים, מוזמן לכתוב לנו. אנו נפרסם כאן את הכתבות והתגובות לכתבות שיהיה בהם עניין לכלל הציבור. אתם, ילדים והורים, מוזמנים לכתוב לנו ולהציג רעיונות הקשורים לשנת בר המצווה שלכם, או ליום האירוע ולחגיגה עצמה. אנו נקבל בברכה הצעות ורעיונות למשימות לשנת בר המצווה, שאותן יחווה הילד במהלך החודשים שלפני האירוע, רעיונות לסיורים חווייתיים בארץ עם בני המשפחה, סיור במנהרות הכותל בהדרכת הנער או הנערה החוגגים, הכנת אילן יוחסין משפחתי גדול בהשתתפות הילד ומשפחתו, כתיבת דרשה מקורית אותה כתב הילד בעצמו ועוד רעיונות נוספים.

אנו מקווים שהכתבות המצורפות יתנו לכם, הורים וילדים, מגוון רעיונות לחגיגה מקורית של בר מצווה או בת מצווה שלכם.

ובונוס נוסף: כל כתבה בהיקף של 200 מילים לפחות שתימצא ראויה לפרסום על ידינו באתר תזכה את השולח בהנחה משמעותית של 400 ₪ להפקת עץ שורשים משפחתי לחגיגת בר מצווה, בת מצווה, חתונה או לכל אירוע משפחתי אחר.

קידום אתרים איכותי קידום אתרים אורגני