רעיונות ליום נישואין

אחרי כך וכך שנים, חשוב לכם להביע את הערכתכם ואהבתכם – לומר: כמה טוב שאת/ה איתי! הנה מספר רעיונות לציון יום נישואין.

רעיונות ליום נישואיןעברתם כברת דרך משותפת, והגיע היום החשוב שלכם, לציון תקופת היחד. כיצד תוכלו להביע רחשי לבכם כלפי בן/בת הזוג או כלפי מכריכם, החוגגים את מניין שנותיהם המשותפות מיום החופה? להלן מקבץ רעיונות לחגיגה ולמתנה ההולמת את המעמד המשמעותי.

יש המבקשים להשיב לעצמם את השלווה, האובדת לעתים בהמולת היומיום, רצופת המחויבויות. מתוך כוונה זו, תוכלו להרחיק לחופשה בצימר צפוני ומבודד בחיקו של הטבע, להתמוגג מג'קוזי לאור נרות ומבישול משותף במטבח המזמין, או לחילופין, להתרפק על ארוחות בוקר טריות וגדושות מעדנים – לרוב ממרעה ומתנובת אדמות המקום. כמו כן, טיול רגלי משותף בקרבת מקום, במסגרת השהייה ב"קן" שלכם, בוודאי עשוי להעשיר את החוויה הרומנטית.

ובאותה נימה רוגעת: אחת המתנות הנפוצות והמוצלחות הינה בילוי זוגי על טהרת רגיעתם של הגוף והנפש, והיא כוללת עיסויים וטיפולי פנים וגוף שונים, כשאתם שכובים זה לצד זו, בליווי שמנים ארומאטיים, אווירה מתאימה, מוזיקה רוגעת וניחוחות קטורת – במתחם הספא או אפילו, כבני מלכים, בביתכם שלכם.

אלו שידם משגת יוכלו להפתיע את בן או בת הזוג – למשל, לחגיגת יום נישואין עגול, כחצי יובל או יובל – בשכירת לימוזינה מפוארת ובעלת "לוק הולווידי", ובכך להגשים חלום זוהר המקנן בלב רבים. בתוך רכב השרד החלומי ימתינו פינוקים לרוב, כגון מסכי טלוויזיה ומערכת אודיו עם שפע של אפשרויות להאזנה ולצפייה, שוקולדים משובחים ובר משקאות חריפים, כיסאות נוחים בריפודי עור, וכמובן – הלוקסוס הגדול שבדמותו של הנהג, הלבוש בטוקסידו מהודר "כמו בסרטים", כשהוא מוכן ומזומן לשרת את נוסעיו הנכבדים.

חובבי הים שבחבורה יוכלו להצטרף לשיט בספינה – רצוי למספר ימים הזהה למספר שנות הנישואין הנחגג, כך שכל לילה על האונייה יסמל שנת נישואין מסוימת, [או עשור לוותיקים שבינינו] ואז אפשר גם, בהתאם לכך, להכין צרור הפתעות רלוונטיות ואישיות לציון שנים אלו בכל ליל הפלגה.

ואולי באוויר תגלו השראה? אם כך, תוכלו להזמין לשניכם טיסה פרטית וחגיגית. לאחר הסבר על הטיסה, תעלו ותגלו לרוב יין שוקולדים ומצלמת וידיאו בפעולה. מתרווחים, חובשים אוזניות מיוחדות וממריאים, חווים בהתפעמות את חווית הטיסה – הים, העיר, העצים או המדבר, הנפרשים תחתיכם ביופיים הפראי. קיימת אפשרות לשלב נחיתה ליד בית מלון או מסעדה מסוימים, כמו גם אפשרות לשלב סיור של ג'יפים בשטח, רחצה בנחל או ארוחת ברביקיו.

ולסיום – ארוחת בוקר מוקפדת וגדושה ב"פייבוריטים", המוגשת למיטה, באמצעות מגש, כשהיא מלווה בפרח ובמתנה קטנה – זה אולי כבר בנאלי, אבל עדיין מחמם את הלב…

בטבעת זו

מבחינת המתנה שניתן להעניק לשניים, זו יכולה גם כן לבוא בזוג, למשל, צמד טבעות או שעונים תואמים, חלוקי רחצה ונעלי בית – לו ולה. תוכלו גם לרכוש תכשיט עם סמל מובחן למספר השנים. נניח, צמיד עם 5 אבני חן לציון 5 שנות נישואין, עם אפשרות שיבוץ אבנים נוספות לאורך השנים – כך שבתום כל שנה נוספת יוסיפו בני הזוג גם אבן חדשה לתכשיטיהם.
אפשר גם לעצב זוג מסגרות תואמות, ובהן תמונות בני הזוג, אותן יוכלו להציב בחדר העבודה או במשרד. כמובן, סט מצעים זוגי הוא בחירה מקובלת ומשמחת.

אחרי עשרים שנה

לחוגגים מעל לעשרים שנות נישואים רעיון מלהיב הוא קיומו של טקס התחדשות – לחידוש ורענון נדרי הנישואין. אפשר לעשות מסיבה קטנה עם חברים ומשפחה ולחגוג בחברתם את ברית הנישואין בשנית. ובאותה הרוח, הרומנטיים ביותר שביניכם יוכלו אף לכלול הצעת נישואין מחודשת. אחרי 20 שנה, האם היית מציע לה שוב להתחתן איתך? האם היית נעתרת להצעתו או מציעה בעצמך?

טבעת יפה, כריעה על הברך והצהרת אהבה חדשה תוכיח לבן או בת הזוג, שהדרך המשותפת – על מהמורותיה ושיאיה – הייתה נכונה בסופו של דבר, שהרעיון להינשא אכן היה מוצלח ושחייכם המשותפים יחד מוצלחים.

אחרי 40 שנה או לחתונת הזהב – מתנה מתחום התיעוד המשפחתי – רעיונות ליום נישואין

מתנה ייחודית, שתמשיך איתם הלאה הינה ספר אישי ובו מגוללים את סיפור החיים של בני הזוג, כולל הילדות, השורשים המשפחתיים, אתגרים והתמודדות עם קשיים, משפחה וקריירה. המלאכה נעשית בידי "סופר צללים" מקצועי, אשר נפגש ומראיין את בני הזוג – ביחד או כל אחד בנפרד – אודות תקופות משמעותיות בחייהם. ניתן גם לשלב רקע היסטורי, אילן יוחסין תמונות ותעודות משפחתיות. בנוסף, אפשר להפיק רק את אילן היוחסין המשפחתי, על הסתעפויותיו השונות,

שיעוצב כתמונה גרפית נאה וממוסגרת ויוגש במתנה לזוג. אלבומים דיגיטליים, קולאז'ים ותמונות מעוצבות בהדפסה על קנבס – גם הם דרך נאותה להצגת תמונות הרמוניות וצובטות לב מחיים משותפים.

מצגת תמונות או וידיו קליפ היא מתנה אידיאלית ליום נישואין – כזו שתגרום לחוגגים להיזכר בערגה בכל הרגעים הטובים בחייהם. מודגשים בה כל ציוני הדרך אותם עברו בני הזוג עד ליום הנישואין הנוכחי אותו הם חוגגים – החל מהילדות, דרך החיזור, החופה, הולדת הילדים ועד לחגיגות משפחתיות. היא יכולה להיעשות בסגנון סוחט דמעות, כמו גם בסגנון הומוריסטי – בהתאם לרצון המשפחה.

קידום אתרים איכותי קידום אתרים אורגני