אילן יוחסין – מתנה מקורית

לפעמים אנחנו שוברים את הראש במציאת מתנה מקורית לסבא וסבתא או להורים מבוגרים שכבר יש להם הכול. הרעיון שלנו הוא להעניק להם תמונה צבעונית וממוסגרת של אילן היוחסין המשפחתי משולבת בקולאז' תמונות משפחתיות. מה יותר יפה ומרגש מזה? הכוונה היא לתעד את כל המשפחה המורחבת לדורותיה, כאשר זוג ההורים במרכז העץ וסביבם כל המעגלים המשפחתיים הקרובים – ילדים נכדים ונינים מצד אחד ובנוסף מעליהם גם כל הדורות הקודמים להם ככל שתוכלו לשחזר ולשמר.

מה יכול לגרום ליותר נחת וסיפוק מאשר לראות את כל אילן היוחסין המשפחתי פרוס מול העיניים משובץ בתמונות משפחתיות. ניתן להכין אילנות יוחסין שכאלה הכוללים בין עשרות שמות למאות רבות של שמות ופריסה של 4-10 דורות ולפעמים גם יותר דורות, בתנאי כמובן שהמידע קיים.

אילן יוחסין – מתנה מקורית

אילן יוחסין הוא מתנה מקורית לכל אירוע משפחתי, יום נישואין להורים, חתונת הזהב, יום הולדת עגול לסבא או סבתא ועד לכנס משפחתי ענק שבו נעניק עותק של העץ המשפחתי לכל אחד ממשתתפי הכנס.

והנה כמה תגובות מרגשות שקבלנו מלקוחות שחיפשו "מתנה מקורית" לאירוע משפחתי משמעותי והזמינו אצלנו הפקה של אילן יוחסין:

"אני כותב לך את רשמי הטריים ממסיבת יום הולדת 70 שחגגנו לאבא שלי , שמואל בן-דוד. במהלך המסיבה הצגנו לקהל (כמאה מוזמנים) והענקנו לאבא שלי את עץ המשפחה שהכנת לנו . אבא שלי התרגש והתפעל בצורה בלתי רגילה , בעיקר משילוב התמונות בעץ . לראות 5 דורות פרושים על תמונה אחת זוהי תפילתו של כל אדם . אשריך שזו עבודתך !!! נשמח להמליץ בכל הזדמנות" .

"סבי וסבתי היקרים חגגו השנה את יום נישואיהם החמישים. במהלך חיפושי באינטרנט אחר רעיון למתנה נתקלתי בחברת "שורשים". הרעיון שלכם להכין אילן יוחסין מיוחד למשפחתי קסם לי. פניתי לאלי גורן העומד בראש החברה וקיבלתי את כל המידע הנחוץ. יחד עם זאת, עדיין חששתי מאוד, מסיבות מובנות: מדובר בפנייה דרך האינטרנט לאדם זר לחלוטין , שלא קיבלתי עליו המלצות מחברים או קרובים ולא ידעתי אם נכון לתת אמון בארגון זה. עם זאת, הייתה לי הרגשה טובה כבר במהלך השיחה ולכן החלטתי "להמר" בתקווה שלא אתבדה. ואכן, חששותיי נמוגו במהרה… הצוות שעמל על אילן היוחסין התגלה כצוות אמין ביותר, סבלני, מתחשב וסימפטי. התהליך לא היה קשה כפי שחששתי, ותוך כדי התהליך אלי עצמו, ונילי שעובדת עמו היו איתי בקשר כל הזמן, אם בטלפונים או במיילים. והדבר החשוב ביותר – אילן היוחסין שקיבלתי בסוף התהליך נראה מדהים, מרשים ומרגש – מתנה נפלאה לאירוע כמו יום נישואין. כל שנותר הוא – להגיד תודה רבה וגדולה לצוות שורשים".

היי אלי היקר! תודה רבה,רבה רבה! על העבודה המדהימה, הסבלנות, החיוך והרעיון המופלא שלך לתיעוד משפחתי! אין מילים לתאר את ההתרגשות של בני המשפחה כשנכנסו לאולם וראו מולם את התמונה הממוסגרת של אילן היוחסין, אנשים פשוט עמדו ובכו מהתרגשות! ואין ספק, הפקת האילן הייתה הדבר החשוב ביותר שיכולנו להעניק למשפחה. אנו ממליצים לכל משפחה לבנות אילן כיוון שזוהי חוויה מרתקת שהתוצאה המוגמרת שלה נשארת לעד. בני המשפחה לא מפסיקים להודות לנו ואת התודות אנו חבים לך! יישר כוח! סורי וקרן קארה וכל משפחת עבוד לוי לדורותיה.

"רציתי להודות לך מאוד מאוד על העבודה הנפלאה שעשית עם העץ של רות. היא כל כך התרגשה ושמחה, כמו שאר בני המשפחה שנכחו. אחד מהם (לא זוכר מי), הגדיר זאת: "המתנה של המאה!"… המחווה של המזכרות לכל אחד מן הנוכחים (העצים הקטנים) היתה מאוד מרגשת, ועל עצם העלאת הרעיון – אני מודה לך! המון המון תודה", ארנון

קידום אתרים איכותי קידום אתרים אורגני