כתיבת ביוגרפיה

לאחר פגישת היכרות וסיכום ראשוני של דרישות ומאפייני הספר בו אתם מעוניינים, תגיע אליכם הביתה כותבת ותחקירנית רגישה ומנוסה, לסדרת פגישות, אותן תקבעו עימה מראש בלוח זמנים מסודר.

במהלך פגישות אלה תאסוף הכותבת את כל החומרים הרלוונטיים ל-סיפור אוטוביוגרפי / אוטוביוגרפיה
לחצו לפרטים נוספים אודות תהליך כתיבת סיפור חיים

מבנה אופייני לכתיבת ספר אוטוביוגרפיה:

כתיבת ביוגרפיה בספר תיעשה במבנה כרונולוגי שיותאם לבקשות ולדגשים של המספר. אנו נביא עמנו למפגש ההכרות מספר דוגמאות של ספרים אוטוביוגרפיים להתרשמותכם. מאחר והספר הוא שלכם ואתם ה"מחברים" שלו – תוכלו גם אתם להציע לנו הצעות כראות עיניכם. אנחנו נשמח לשמוע ולישם כל רעיון חדש.

מתוך ניסיוננו, פורמט הספר הפופולרי ביותר לספר בסגנון סיפור אוטוביוגרפי כרונולוגי, הוא ספר בגודל גליון A4, בהדפסת צבע ובכריכה קשה ומהודרת. אך יש המעדיפים פורמט קטן יותר וכריכה רכה. כך או כך, ספר אוטוביוגרפי אופייני מתפרס על פני כ-100 עמודים, המחולקים לכ- 10 נושאים ראשיים, וכ- 5-10 תתי-נושאים בכל אחד מהם.
לחצו לדוגמא למבנה ספר אוטוביוגרפי

סגנון ספרים אחר, כולל אוסף סיפורים שעברו במשך השנים במשפחה, וישנם גם כאלה שיבחרו להציג את סיפורם סביב מתכונים או תחביבי המשפחה.
יש המעדיפים שספרם יהיה כספר קריאה, עם עלילה מרגשת ותיאורי נוף וריחות חיים, ויש המעוניינים בספר עובדתי ו"היסטורי" יותר. בסגנון זה אנו משלבים בספר קטעי מחקר ממקורות היסטוריים, המוצגים בעריכה וסגנון גרפי שונה בתוך הספר.
התמונות והמסמכים הנלווים משולבים אף הם ברצף הסיפור הרלוונטי. במקרים רבים אנו כוללים בספר גם אמרות כנף וציטוטים מתאימים – מן המקורות והספרות.

לכל ספר ניתן לצרף אילן שורשים מפורט – הנערך ומופק על-ידי צוות המחקר הגנאולוגי שלנו, ולכל ספר ניתן לצרף ולהפיק סרט קצר, בן כעשרים דקות, המוצג לקהל באירוע השקת הספר.
סרט זה יכלול תקציר נקודות מרכזיות ותמונות מתוך הספר ויציג פנים אל פנים את הדמויות הפועלות בו, כשהן קוראות או מספרות קטעים נבחרים מתוכו.

קידום אתרים איכותי קידום אתרים אורגני