רעיונות מקוריים לבר מצווה או בת מצווה

מי מאתנו ההורים אינו שובר את הראש לקראת חגיגת בר המצווה או בת המצווה של ילדנו, במה ניתן לשדרג את האירוע, להוסיף עניין, התרגשות וגם תוכן מעניין לחגיגה המשפחתית?

למי שהשורשים המשפחתיים והחיבור למורשת המשפחתית יקרים לו, אנו רוצים להציע רעיון מקורי ומרגש לאירוע בר מצווה : הפקת אילן יוחסין מרהיב של הילד – חתן בר המצווה. פוסטר ענק של אילן יוחסין צבעוני המשלב בתוכו מאות שמות ועשרות תמונות משפחתיות הוא אטרקציה מרהיבה לאירוע בר מצווה או בת מצווה. אילן היוחסין המשפחתי ירגש את האורחים משום שכל אורח שהוא בן משפחה בהכרח ימצא את עצמו בתוך העץ המשפחתי. התוצאה היא מרהיבה ומרגשת ויוצרת עניין רב בקרב האורחים. כל משפחה תקבל גם עותק קטן של אילן היוחסין. ניתן למנף את הרעיון ולהוסיף תכנים ערכיים ומשפחתיים לחגיגת בר המצווה [למשל בברכה של ההורים] על ידי הדגשת ערך המשפחה וחשיבות השורשים והמורשת המשפחתית , בבחינת "דע מאין באת…"

להלן מספר דוגמאות של אילנות יוחסין לבר מצווה ומספר תגובות מרגשות ששלחו לנו לקוחותינו:

65756756756

5345345

8768678678

והכי מרגש יהיה לקרוא את התגובות לאחר האירוע:

"מקסים, מדהים, איזה יופי !!! אלו התגובות שקיבלנו אתמול בערב, בחגיגת בת המצווה המשפחתית לבתנו מאיה. התמונה הגדולה הוצבה בראשית הערב ונצפתה בעיון רב על ידי המוזמנים. לקראת סוף הערב, קיבלה כל משפחה עותק למזכרת וזאת הייתה הפתעה אמיתית. האורחים כל כך הודו לנו, וציינו שהעץ המשפחתי – הרעיון והבצוע הנפלאים עזרו ביצירת האווירה המשפחתית החמה. תודה לך אלי ולמעורבים במלאכה, על הסבלנות והתוצרת הנהדרת. נשארנו עם מזכרת מיוחדת".

להלן מספר תגובות שקיבלנו על אילן היוחסין בבת מצוה של רוני: מתוך סמס של קרובת משפחה: "אין לי מילים לתאר כמה נהנינו מהבת מצוה של רוני… התרגשנו במיוחד מאילן היוחסין…" חברה טובה שלנו נעמדה מול העץ, התרגשה מאד והייתה על סף דמעות "אני לא חלק מהמשפחה, אבל זה כ"כ מרגש, זו מהות בת המצווה בעיניי, לחפש שורשים משפחתיים, מקסים!" קרובי משפחה: "מדהים, לא יאמן" חברים: "אף פעם לא ראינו דבר כזה, זה פשוט נפלא וערכי מאד".

"היה פשוט מקסים ועץ השורשים תפס את תשומת לב הנכנסים לאולם. העמדנו את התמונה על מעמד בכניסה ואנשים פשוט לא יכלו להסיר את מבטם, כל אחד מנסה למצוא את עצמו בתמונה ותגובות כמו "איזה מהמם" "איזה רעיון נפלא" "איזו השקעה" "כל הכבוד" , נזרקו לאוויר. זה חיזק אותנו באותו רגע , עלינו על הגל. האחיות שלי החלו לצעוק "אפשר להקטין את זה?" "הייתי רוצה העתק מזה" , מבלי לדעת שבסוף הערב הן אמורות לקבל עותק. וכשקיבלו – חיוך עלה על פניהן , וואו , זה ה-דבר שהפך את האירוע למשפחתי יותר, קרוב יותר, בעל משמעות. אני שמחה ש"הלכתי" על זה ועוד שנתקלתי ב"טעות" באתר החברה שלכם. אני מודה לך מקרב לב, על שלקחת חלק גדול ומשמעותי ממשימה לא פשוטה אך כדאית ביותר. מומלץ בחום לכל אלה שמוטיב המשפחה עומד בראש סדר העדיפויות. מודים לך מאוד." משפחת הלוי.

האירוע שלנו היה מקסים אילן היוחסין שלך "גנב את ההצגה"

"רצינו להודות לך מאד על אילן היוחסין שהכנת לקראת בר המצווה של בננו שניר, האילן משך תשומת לב רבה במהלך כל השבת, הן מצד קרובי משפחה והן מצד אורחים נוספים, ואף גרם לדמעות של התרגשות. העבודה המדויקת והאסתטית תרמה רבות לאטרקטיביות שלו. לקחנו את האילן למחוזות רחוקים ושילבנו אותו כחלק משמחת אביב שחגגנו, על עציה ופרחיה, לאור העובדה ששניר נולד בפסח, שהינו חג האביב. שוב תודה ושבת שלום" שניר, מנחם וסיגלית עופר

אם גם אתם רוצים להפתיע עם רעיון מקורי לבר מצווה, להשאיר לאורחים מזכרת משמעותית מהאירוע מזכרת שתשמר גם אצלכם בבית לשנים רבות, אל תהססו וצרו קשר עם חברת "שורשים תיעוד משפחתי". 052-3986898

קידום אתרים איכותי קידום אתרים אורגני