תהליך כתיבת ספר / סיפורי חיים

אחר פגישת היכרות וסיכום ראשוני של דרישות ומאפייני הספר בו אתם מעונינים, תגיע אליכם הביתה כותבת ותחקירנית רגישה ומנוסה, לכ-5 פגישות בנות שעתיים כל אחת, אותן תקבעו עימה מראש בלוח זמנים מסודר.

במהלך פגישות אלה הכותבת תדובב, תראיין ותקליט אתכם ואת בני משפחתכם ואף תצלם ותאסוף מכם את התמונות והמסמכים הרלוונטיים.
באותן פגישות תוכלו לכוון אותה בתפיסת עולמכם בנוגע לסדר ואופן הצגת סיפורכם. יש המעוניינים בסיפור חיים אישי כרונולוגי מסודר של חייהם ויש המעונינים במקבצי סיפורים מהחיים. יש המעונינים בתיאור וחשיפת תהליכים נפשיים ורגשיים בחייהם ויש המעונינים בהצגת הדברים באופן עובדתי ומדויק יותר.
את כל אלה תוכלו לסכם עימה במהלך הפגישות.

השלבים בכתיבת סיפור חיים

בשלב הבא תערוך הכותבת מחקר היסטורי להרחבת והעשרת סיפור חיים, תקליד את הראיונות, תסרוק את התמונות והמסמכים ותעבד ותערוך את חומר הגלם, לסיפור חיים קולח ומרגש.
בתום שלב זה יועבר אליכם הספר האישי להגהה והתייחסות ראשונית שלכם. כאן תתבקשו לתקן אי-הבנות וטעויות שצצו במהלך הפגישות וכתיבת הספר. במידת הצורך, תבצע הכותבת פגישה נוספת עמכם, להשלמת מידע ותיקונים, עד שתביעו את שביעות רצונכם מן התוצאה.

בשלב הבא, יעבור הספר הגהה לשונית קפדנית ובסופה יוסיף מעצב גרפי מקצועי את מגע ידי האמן שלו. בשלב זה ניתן לבקש להוסיף לספר עץ שורשים או אילן יוחסין משפחתי שיבנה, יערך ויעוצב על-ידי הצוות הגניאלוגי והגרפי שלנו.

תהליך ממוצע של פגישות עם המשפחה וכתיבת סיפור חיים אישי אורך כארבעה חודשים. בתום התהליך ימסר הספר לידיכם להגהה אחרונה, שלאחריה אנו נדפיס את הספר בהתאם לפורמט ולכמות העותקים שסוכמו עמכם מראש.

לקינוח, אם תחפצו בכך, נערוך יחדיו אירוע חגיגי להשקת הספר, שיכלול גם עריכת סרט קצר – לבקשתכם, ובו יוצגו קטעים נבחרים מתוך סיפורי החיים שבספר.

קידום אתרים איכותי קידום אתרים אורגני